رفع مشکل پایان نامه در سامانه همانندجو

به طور کاملا تخصصی و تضمینی درصد همانندجویی پایان نامه شما را در سامانه همانندجو به کمتر از ۲۰درصد کاهش می دهیم

 

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Layer 1

تضمین کیفیت و نتیجه

گروه موسسه پل دانش با داشتن مجرب ترین تیم مشکل شما را در سامانه همانندجو به طور کامل حل خواهد کرد و به شما این اطمینان داده خواهد شد پس از اتمام پروژه، پایان نامه یا مقاله شما به طور تضمینی میزان همانندی آن به زیر 20 تا 30 درصد کاهش پیدا خواهد کرد و این امر از سوی موسسه تضمین می گردد.

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Layer 1

تضمین کاهش همانندی تا 20 درصد

دانشگاه ها به طور معمول تا 30 درصد همانندی را مورد تایید قرار میدهند اما برخی از اساتید و دانشگاه ها در این امر حساس تر عمل میکنند به همین جهت تیم متخصص پل دانش برای از بین بردن هرگونه استرس و دلهره ای کاهش همانندی تا 20 درصد را تضمین می نماید.

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017

پاسخگویی آنلاین

با توجه به نگرانی های بسیار دانشجویان یکی از مواردی که میتواند موجب کاهش استرس آنها شود اطلاع لحظه به لحظه از روند پروژه ی خود می باشد. دانشجویان می توانند 7 روزه هفته و به صورت 24ساعته با کارشناسان در ارتباط بوده و از روند پروژه ی خود مطلع گردند و در این بین هیچ مانعی وجود ندارد. پاسخگویی آنلاین از جمله خدماتی است که موسسه صرفا برای پروژه های همانند سازی قرار داده است.

Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Layer 1

تحویل فوری

با توجه به آنکه دانشجویان اصولا در انتهای روند پایان نامه، می بایست رساله خود را در سامانه همانندجو توسط اساتید اپلود کنند و در بسیاری از موارد قبل از گرفتن نتیجه سامانه همانندجو زمان دقیق دفاع را نیز با بخش های مربوطه هماهنگ کرده اند. به طور کلی زمان برای اینگونه خدمات بسیار کم بوده و گروه پل دانش به این امر واقف است پس موسسه در کمتر از دو تا سه روز میتواند به کاهش همانندی تا 20 درصد به طور تضمینی عمل کند.

 روش؟

تضمینی کاهش سامانه همانندجو چیست؟

به صورت کلی سامانه همانندجو در اصل ایجاد شده است که امکان کپی برداری یا دور زدن را از بین ببرد پس امکان این امر وجود ندارد و ما هم به دنبال این کار نیستیم. روش تضمینی ما این است که با تغییر ادبیات و متن پایان نامه میتوان کاهش همانندی تا 20 درصد را شاهد بود و این امر به دفعات برای دانشجویان انجام شده است. لازم به توضیح است که حتی یک صفحه از پایان نامه هم پاک نمیشود و از این بابت به هیچ وجه جای نگرانی نیست. این امر با توجه با کمک پژوهشگران خبره انجام میشود و در انتها نیز ویرایش به صورت کلی انجام میگیرد اما نکته قابل توجه آن است که هر پایان نامه که از سوی دانشجویان پذیرفته میشود در دو مرحله و توسط دو کارشناس کاملا مجزا مورد ارزیابی قرار میگیرد و پس از تایید هر دو کارشناس پایان نامه مورد تایید نهایی خواهد بود. این روند سختگیرانه موجب شده است تا تضمین کیفیت و نتیجه به طور کامل محقق شود.